Mayıs 09, 2021, 07:44:36 ÖÖ

Üyelik Sözleşmesi

Eğer bir kişinin gizlilik yanlış, iftira, yanlış, kötü niyetli, kaba, nefret dolu, taciz, müstehcen, saygısız, cinsel, tehdit, invaziv herhangi bir malzeme, yetişkin malzeme göndermeyeceğini unutmayın, bu forumun kullanımınız yoluyla, katılıyorum ya da başka herhangi bir Uluslararası veya Amerika Birleşik Devletleri Federal hukukun ihlali. Ayrıca telif hakkı sahibi ya da telif hakkı maddi sahibinden yazılı izin var sürece herhangi bir telif sonrası kabul edersiniz. Spam, flood, reklam, zincirleme mektup, piramit şemaları, ve ricaları da bu forumda yasaktır.

Personeli ya da bu forumun sahiplerine gönderilen geçerliliğini onaylamak için imkansız olduğunu unutmayın. Biz aktif gönderilen mesajları takip şunu unutmayın lütfen, ve gibi, içinde bulunan içeriğinden sorumlu değildir. Biz doğruluğu, bütünlüğü veya sunulan bilgilerin yararlılığı garanti yoktur. Gönderilen iletiler yazarın görüşlerini ifade, ve bu forumun hit, kendi ekibinin, ortaklarının veya forumun sahibinin görüşlerini değil. Eğer gönderilmiş bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal bir yöneticiye veya moderatör bildirmek için teşvik edilmektedir. Personel ve bu forum rezerv sahibi onlar kaldırma belirlemek durumunda, makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı içeriği kaldırma hakkını saklı gereklidir. Bu elle yapılan bir işlemdir Ancak, onlar hemen belli mesajları kaldırmak veya düzenlemek mümkün olmayabilir fark lütfen. Bu politika üye profil bilgileri için de geçerlidir.

Size gönderilen mesajların içeriğinden sorumlu kalır. Ayrıca, bu forumun sahipleri, bu foruma herhangi bir ilgili web siteleri, kendi personeli ve iştirakleri tazmin etmeyi ve zararsız tutun katılıyorum. Bu forumun sahipleri de resmi bir şikayet ya da bu forumun kullanımından kaynaklanan herhangi bir durumdan kaynaklanan yasal işlem durumunda kimliğinizi (veya bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan herhangi diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutarız.

Kayıt gibi adınızı seçmek için, yeteneği var. Sizin adını uygun tutmak tavsiye ederiz. Eğer ilgili kayıt olduğunuzda bu kullanıcı hesabı ile, sizin için ve geçerlilik nedenlerle bir yönetici dışında başka bir kişiye şifrenizi dışarı vermek asla kabul ediyorum. Ayrıca herhangi bir nedenle başka bir kişinin hesabını kullanmamayı da kabul etmiş sayılırsınız. Biz de ÇOK hesap hırsızlığı önlemek için, hesabınız için karmaşık ve benzersiz bir şifre kullanmanızı öneririz.

Eğer kayıt ve bu foruma giriş, bir ayrıntılı profil doldurmak mümkün olacak. O temiz ve doğru bilgi sunmak için sizin sorumluluğunuzdadır. Forum sahibi veya personeli yanlış veya kaba doğada olmayı belirleyen herhangi bir bilgi ya da önceden bildirimde bulunmaksızın, silinecektir. Uygun yaptırımlar uygulanabilir olabilir.

Her yazı ile, IP adresi, bu forumu veya ISP adresinizin men edilmesi gerektiğini halinde, kayıtlı olduğunu lütfen unutmayınız. Bu sadece bu anlaşmanın büyük bir ihlali durumunda gerçekleşecek.

Ayrıca yazılım, tarayıcınızın önbelleğini bir çerez, bilgi bit (örneğin kullanıcı adınızı ve şifrenizi gibi) içeren bir metin dosyasını, yerleştirir unutmayın. Bu sadece sizin giriş / çıkış giriş tutmak için kullanılır. Yazılımı bilgisayarınıza bilgi başka bir biçimde toplamak veya göndermez.

Town Life Role Play Yönetim